Kontakt

+48 22 463 47 01transport@bbats.plLinkedin

Dane Spółki

BBA TRANSPORT SYSTEM
Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres rejestrowy Spółki:
ul. Augustyna Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

NIP: 1132590157
KRS: 0000596969
REGON: 140383900

ADRES BIURA
ul. Lucerny 80
04-687 Warszawa

Godziny pracy

Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:

8:00 – 16:30
Nieczynne
Nieczynne

Wellness & SPA

Emilia Stepczyńska
Masażystka
E-mail: e.stepczynska@bbats.pl

Departament Sprzedaży i Doradztwa Logistycznego  zapytania@bbats.pl

Mateusz Myszyński
Kierownik Departamentu Sprzedaży i Doradztwa Logistycznego
E-mail: m.myszynski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 127
Damian Staszewski
Team Manager
Białystok
E-mail: d.staszewski@bbats.pl
Tel. Kom.(+48) 573 795 983

Bartosz Bołba
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: b.bolba@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 978
Adam Brodziak
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: a.brodziak@bbats.pl
Tel. (+48) 502 934 194
Natalia Budzyński
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: n.budzynski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 915
Maria Chrostowska
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: m.chrostowska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 128
Patryk Cieplak
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: p.cieplak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 910
Karol Dakowicz
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: k.dakowicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 629
Mateusz Górski
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: m.gorski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 006
Patryk CieplakJakub Kaliszuk
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: j.kaliszuk@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 933 610
Maksym Klymko
Ekspert ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: m.klymko@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 033
Bartosz Kłaput 
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: b.klaput@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 487
Damian Kołtunowicz
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: d.koltunowicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 519 550 986
Karol Kryczka
Starszy Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: k.kryczka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 540
Mateusz Lasecki
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: m.lasecki@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 795
Mikołaj Ławski
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: m.lawski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 230
Patrycja Marcinkiewicz
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: p.marcinkiewicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 982
Katarzyna Marek
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: k.marek@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 829
Adam Moczulski
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: a.moczulski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 980
Klaudia Murek
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: k.murek@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 027
Kamil Niedźwiecki
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail:k.niedzwiecki@bbats.pl
Tel. Kom.(+48) 502 934 401
Kacper Ostrowski
Starszy Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: k.ostrowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 220
Filip Paśniczek 
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: f.pasniczek@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 975
Jan Piwowarski
Starszy Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: j.piwowarski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 177
Monika Pryczynicz
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: m.pryczynicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 311
Kinga SadłoKinga Sadło
Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
E-mail: k.sadlo@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 933 395
Anna ZaborskaDawid Majewski
Młodszy doradca ds. sprzedaży i obsługi
E-mail: d.majewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 933 409

Dział Operacyjny

Transport Drogowy road@bbats.pl

Sylwester Janda
Kierownik ds. Transportu Drogowego
E-mail: s.janda@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 508 846 163
Paulina Borek
Spedytor Międzynarodowy – Pułtusk
E-mail: p.borek@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 808
Hubert Sadziak
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: h.sadziak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 733 779 003
Andrzej Zagajewski
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: a.zagajewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 789 444 975
Anna ZaborskaAnna Zaborska
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: a.zaborska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 398

Transport Kolejowy | Lotniczy | Morski

Kamil Szablewski
Kierownik Działu Spedycji i Wsparcia Sprzedaży
E-mail: k.szablewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 501 062 392
Pawlik Patryk Pawlik
Ekspert ds. Obsługi Logistycznej
E-mail: p.pawlik@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 517 568 954

Cezary Olczak
Starszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej Transportu Kolejowego i Lotniczego
E-mail: c.olczak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 612
Piotr Biernat
Spedytor Morski i Kolejowy
E-mail: p.biernat@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 977

Adam Hys
Starszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej Transportu Morskiego i Kolejowego
E-mail: a.hys@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 089
Aleksander Nowiński
Starszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej Transportu Kolejowego i Lotniczego
E-mail: a.nowinski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 733 221 003
Maria Ozimek
Spedytor Morski
E-mail: m.ozimek@bbats.pl
Tel. (+48) 502 933 486

Martyna Ligus
Młodszy Spedytor Kolejowy i Morski
E-mail: m.ligus@bbats.pl
Tel. (+48)502 934 327
Dawid Soszka
Młodszy Spedytor Kolejowy
E-mail: d.soszka@bbats.pl
Tel. (+48) 502 934 610

Kornelia Stasiołek
Młodszy Spedytor Morski
E-mail: k.stasiolek@bbats.pl
Tel. (+48) 502 934 925

Aleksandra Sokół
Młodszy Spedytor Kolejowy
E-mail: a.sokol@bbats.pl
Tel. (+48) 502 934 279

Dział Bezpieczeństwa i Jakości

Dorota Kucka
Specjalista ds. Bezpieczeństwa i Jakości
E-mail: d.kucka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 257

Administracja administracja@bbats.pl

Katarzyna Samot
Dyrektor ds. Rozwoju
E-mail: k.samot@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 793 705 494

Paulina Kuźnicka
Zastępca Kierownika Administracji i Kadr
E-mail: p.kuznicka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 525
Patrycja Bielecka
Starszy Specjalista ds. administracji
E-mail: p.bielecka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 601 206 311

Aleksandra Bryś
Starszy Specjalista ds. administracji
E-mail: a.brys@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 138

Beata Bolesta
Specjalista ds. Administracji
E-mail: b.bolesta@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 602 595 494

Michał Piekarek
Pracownik Administracji
E-mail: m.piekarek@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 781

Księgowość ksiegowosc@bbats.pl

Eliza Selmaj-Zalewska
Dyrektor Finansowy
E-mail: e.zalewska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 602 287 090

Marketing marketing@bbats.pl

Urszula Jabłońska
Specjalista ds. Marketingu
E-mail: u.jablonska@bbats.pl
Tel. Kom. : (+48) 536 475 463

IT it@bbats.pl

Baltazar Kujszczyk
Kierownik Działu IT
E-mail: bm.kujszczyk@bbait.pl

Zarząd zarzad@bbats.pl

Bartłomiej Sujkowski
Prezes Zarządu
E-mail: b.sujkowski@bbait.pl
Barnaba Kujszczyk
Wiceprezes Zarządu
E-mail: b.kujszczyk@bbait.pl