Kontakt

+48 22 463 47 01transport@bbats.pl

Mariusz Żakiewicz

Dyrektor Działu Transportu i Spedycji

E-mail: m.zakiewicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 512 081 920

Dane Spółki

BBA TRANSPORT SYSTEM
Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres rejestrowy Spółki:
ul. Augustyna Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

NIP: 1132590157
KRS: 0000596969
REGON: 140383900

ADRES BIURA
ul. Lucerny 80
04-687 Warszawa

Godziny pracy

Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:

8:00 – 16:30
Nieczynne
Nieczynne

WEWNĘTRZNY DZIAŁ WELLNESS – MASAŻE DLA PRACOWNIKÓW BBA

Ewa Cieśla
Fizjoterapeutka – Masażystka
E-mail: e.ciesla@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 881 679 743

Dział Handlowy zapytania@bbats.pl

Mateusz Myszyński
Kierownik Działu Handlowego
E-mail: m.myszynski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 127

Stella Grabska
Kierownik ds. Klientów Kluczowych
E-mail: s.grabska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 124

Maksym Klymko
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: m.klymko@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 033

Paweł Orłowski
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: p.orlowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 089

Jan Piwowarski
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: j.piwowarski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 177

Kacper Ostrowski
Asystent Działu Handlowego
E-mail: k.ostrowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 220

Justyna Błażejewska
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: j.blazejewska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 095

Karol Kryczka
Asystent Działu Handlowego
E-mail: k.kryczka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 540

Specjaliści ds. sprzedaży specjalista@bbats.pl

Adrian Liwoch
Specjalista ds. sprzedaży
E-mail: a.liwoch@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 508 846 094

Aleksandra Giziewicz
Specjalista ds. sprzedaży
E-mail: a.giziewicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 789

Kamil Dubik
Specjalista ds. sprzedaży
E-mail: k.dubik@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 723 033 723

Mateusz Lasecki
Specjalista ds. sprzedaży
E-mail: m.lasecki@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 795

Tomasz Sipak
Specjalista ds. sprzedaży
E-mail: t.sipak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 115

Transport Drogowy road@bbats.pl

Sylwester Janda
Kierownik ds. Transportu drogowego
E-mail: s.janda@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 508 846 163

Hubert Sadziak
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: h.sadziak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 733 779 003

Andrzej Zagajewski
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: a.zagajewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 789 444 975

Transport Kolejowyrail@bbats.pl

Kamil Szablewski
Kierownik ds. Transportu kolejowego
E-mail: k.szablewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 501 062 392

Olga Walczak
Spedytor Kolejowy
E-mail: o.walczak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 603 413 803

Cezary Olczak
Asystent Działu Spedycji
E-mail: c.olczak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 612

Kamil Konieczny
Asystent Działu Spedycji
E-mail: k.konieczny@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 606

Paweł Szatan
Asystent Spedytora Kolejowego
E-mail: p.szatan@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 128

Ewa Dobrzyńska
Kierownik ds. Transportu kolejowego

Transport Lotniczyair@bbats.pl

Marcin Samot
Kierownik ds. Transportu lotniczego
E-mail: m.samot@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 154

Patryk Pawlik
Starszy Specjalista ds. Spedycji Lotniczej i Sprzedaży
E-mail: p.pawlik@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 517 568 954

Transport Morskisea@bbats.pl

Agnieszka Domańska
Spedytor Morski
E-mail: a.domanska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 500 792 641

Magdalena Jocz
Asystent Spedytora Morskiego
E-mail: m.jocz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 519 550 986

Project Cargo i Transport Ponadgabarytowyprojectcargo@bbats.pl

Michał Pastwa
Project Cargo Forwarding Engineer
E-mail: projectcargo@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 22 463 47 01

Administracjaadministracja@bbats.pl

Katarzyna Samot
Kierownik kadr, biura i administracji
E-mail: k.samot@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 793 705 494

Patrycja Bielecka
Specjalista ds. windykacji i rozliczeń
E-mail: p.bielecka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 601 206 311

Aleksandra Bielecka
Pracownik Administracji
E-mail: a.bielecka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 814

Aleksandra Bryś
Pracownik Administracji
E-mail: a.brys@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 138

Agnieszka Łukasiak
Pracownik Administracji
E-mail: a.lukasiak@bbats.pl

Księgowośćksiegowosc@bbats.pl

Eliza Selmaj-Zalewska
Dyrektor Finansowy
E-mail: e.zalewska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 602 287 090

Marketingmarketing@bbats.pl

Paweł Tatar
Kierownik ds. Marketingu
E-mail: p.tatar@bbait.pl
Tel. Kom. (+48) 602 595 494

Maciej Ostrowski
Specjalista ds. Marketingu
E-mail: m.ostrowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 501 062 372

ITit@bbats.pl

Baltazar Kujszczyk
Kierownik Działu IT
E-mail: bm.kujszczyk@bbait.pl

Piotr Tomaszewski
Starszy Administrator sieci IT
E-mail: p.tomaszewski@bbait.pl
Tel. Kom. (+48) 789 444 974

Zarządzarzad@bbats.pl

Barłomiej Sujkowski
Prezes Zarządu
E-mail: b.sujkowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 501 375 857

Barnaba Kujszczyk
Wiceprezes Zarządu
E-mail: b.kujszczyk@bbait.pl
Tel. Kom. (+48) 602 302 311