Kontakt

+48 22 463 47 01transport@bbats.plLinkedin

Dane Spółki

BBA TRANSPORT SYSTEM

Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres rejestrowy Spółki:
ul. Augustyna Kordeckiego 49 04-330 Warszawa

NIP:1132590157
KRS:0000596969
REGON:140383900


ADRES BIURA
ul. Lucerny 80 04-687 Warszawa

Godziny pracy

Pon. - Pt.: Sobota: Niedziela:
8:00 - 16:30 Nieczynne Nieczynne

Wellness & SPA

Emilia Stepczyńska

Masażystka

E-mail: e.stepczynska@bbats.pl

Departament Sprzedaży i Doradztwa Logistycznego  zapytania@bbats.pl

Mateusz Myszyński

Kierownik Departamentu Sprzedaży i Doradztwa Logistycznego

E-mail: m.myszynski@bbats.pl

Tel. Kom. 509 856 127

Damian Staszewski

Team Manager Białystok

E-mail: d.staszewski@bbats.pl

Tel. Kom. 573 795 983

Bartosz Bołba

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: b.bolba@bbats.pl

Tel. Kom. 573 795 978

Adam Brodziak

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: a.brodziak@bbats.pl

Tel. Kom. 502 934 194

Maria Chrostowska

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: m.chrostowska@bbats.pl

Tel. Kom. 507 204 128

Patryk Cieplak

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: p.cieplak@bbats.pl

Tel. Kom. 502 934 910

Karol Dakowicz

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: k.dakowicz@bbats.pl

Tel. Kom. 502 934 629

Mateusz Górski

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: m.gorski@bbats.pl

Tel. Kom. 502 934 006

Jakub Kaliszuk

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: j.kaliszuk@bbats.pl

Tel. Kom. 502 933 610

Maksym Klymko

Ekspert ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: m.klymko@bbats.pl

Tel. Kom. 509 856 033

Bartosz Kłaput

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: b.klaput@bbats.pl

Tel. Kom. 502 934 487

Damian Kołtunowicz

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: d.koltunowicz@bbats.pl

Tel. Kom. 519 550 986

Karol Kryczka

Starszy Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: k.kryczka@bbats.pl

Tel. Kom. 503 926 540

Mateusz Lasecki

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: m.lasecki@bbats.pl

Tel. Kom. 507 203 795

Mikołaj Ławski

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: m.lawski@bbats.pl

Tel. Kom. 502 934 230

Patrycja Marcinkiewicz

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: p.marcinkiewicz@bbats.pl

Tel. Kom. 573 795 982

Katarzyna Majewska

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: k.majewska@bbats.pl

Tel. Kom. 502 934 829

Adam Moczulski

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: a.moczulski@bbats.pl

Tel. Kom. 573 795 980

Klaudia Murek

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: k.murek@bbats.pl

Tel. Kom. 502 934 027

Kamil Niedźwiecki

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: k.niedzwiecki@bbats.pl

Tel. Kom. 502 934 401

Kacper Ostrowski

Starszy Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: k.ostrowski@bbats.pl

Tel. Kom. 504 916 220

Filip Paśniczek

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: f.pasniczek@bbats.pl

Tel. Kom. 573 795 975

Jan Piwowarski

Starszy Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: j.piwowarski@bbats.pl

Tel. Kom. 504 916 177

Monika Pryczynicz

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: m.pryczynicz@bbats.pl

Tel. Kom. 502 934 311

Kinga Sadło

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: k.sadlo@bbats.pl

Tel. Kom. 502 933 395

Dawid Majewski

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E-mail: d.majewski@bbats.pl

Tel. Kom. 502 933 409

Weronika Zagórska

Asystent Departamentu Sprzedaży

E-mail: w.zagorska@bbats.pl

Tel. Kom. +48 502 934 485

projectcargo

Michał Pastwa

Ekspert ds. Project Cargo

E-mail: m.pastwa@bbats.pl

Tel. Kom. +48 501 062 392

Transport Drogowy road@bbats.pl

Sylwester Janda

Kierownik ds. Transportu Drogowego

E-mail: s.janda@bbats.pl

Tel. Kom. 508 846 163

Paulina Borek

Spedytor Międzynarodowy – Pułtusk

E-mail: p.borek@bbats.pl

Tel. Kom. 507 203 808

Hubert Sadziak

Spedytor Międzynarodowy

E-mail: h.sadziak@bbats.pl

Tel. Kom. 733 779 003

Andrzej Zagajewski

Spedytor Międzynarodowy

E-mail: a.zagajewski@bbats.pl

Tel. Kom. 789 444 975

Anna Zaborska

Spedytor Międzynarodowy

E-mail: a.zaborska@bbats.pl

Tel. Kom. 502 934 398

Transport Kolejowy | Lotniczy | Morski

Kamil Szablewski

Kierownik Działu Spedycji i Wsparcia Sprzedaży

E-mail: k.szablewski@bbats.pl

Tel. Kom. 501 062 392

Patryk Pawlik

Ekspert ds. Obsługi Logistycznej

E-mail: p.pawlik@bbats.pl

Tel. Kom. 517 568 954

Ewa Dobrzyńska

Ekspert ds. Obsługi Logistycznej Transportu Kolejowego i Morskiego

E-mail: e.dobrzynska@bbats.pl

Tel. Kom. +48 502 934 856

Cezary Olczak

Starszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej Transportu Kolejowego i Lotniczego

E-mail: c.olczak@bbats.pl

Tel. Kom. 503 926 612

Piotr Biernat

Straszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej Transportu Morskiego i Kolejowego

E-mail: p.biernat@bbats.pl

Tel. Kom. 573 795 977

Adam Hys

Starszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej Transportu Morskiego i Kolejowego

E-mail: a.hys@bbats.pl

Tel. Kom. 504 916 089

Aleksander Nowiński

Starszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej Transportu Kolejowego i Lotniczego

E-mail: a.nowinski@bbats.pl

Tel. Kom. 733 221 003

Maria Ozimek

Starszy Specjalista ds. Obsługi Logistycznej Transportu Morskiego

E-mail: m.ozimek@bbats.pl

Tel. Kom. 502 933 486

Martyna Ligus