DANE SPÓŁKI

BBA TRANSPORT SYSTEM
Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres rejestrowy Spółki:
ul. Augustyna Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

NIP: 1132590157
KRS: 0000596969
REGON: 140383900

ADRES BIURA

ul. Lucerny 80, 04-687 Warszawa

GODZINY PRACY

Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:

8:00 – 16:30
Nieczynne
Nieczynne

KONTAKT

E-mail: transport@bbats.pl
Telefon: +48 22 463 47 01
Fax: +48 22 463 47 49

Dyrektor Działu Transportu i Spedycji

Mariusz Żakiewicz
e-mail: m.zakiewicz@bbats.pl
tel. kom. (+48) 512 081 920

Dział Handlowy

Mateusz Myszyński
e-mail: m.myszynski@bbats.pl
tel. kom. (+48) 509 856 127

Stella Grabska
e-mail: s.grabska@bbats.pl
tel. kom. (+48) 504 916 124

Maksym Klymko
e-mail: m.klymko@bbats.pl
tel. kom. (+48) 509 856 033

Paweł Orłowski
e-mail: p.orlowski@bbats.pl
tel. kom. (+48) 504 916 089

Marcin Samot
e-mail: m.samot@bbats.pl
tel. kom. (+48) 509 856 154

Patryk Pawlik
e-mail: p.pawlik@bbats.pl
tel. kom. (+48) 517 568 954

DEDYKOWANI SPEDYTORZY

Transport Drogowy – Europa Zachodnia

Sylwester Janda
e-mail: s.janda@bbats.pl
tel. kom. (+48) 508 846 163

Hubert Sadziak
e-mail: h.sadziak@bbats.pl
tel. kom. (+48) 733 779 003

Anna Lerka
e-mail: a.lerka@bbats.pl
tel. kom. (+48) 789 444 975

Sylwia Denis
e-mail: s.denis@bbats.pl
tel. kom. (+48) 508 846 094

Transport Morski

Agnieszka Domańska
e-mail: a.domanska@bbats.pl
tel. kom. (+48) 500 792 641

Project Cargo i Transport Ponadgabarytowy

e-mail: oversize@bbats.pl
tel. kom. (+48) 508 846 135

Transport Lotniczy

Marcin Samot
e-mail: m.samot@bbats.pl
tel. kom. (+48) 509 856 154

Patryk Pawlik
e-mail: p.pawlik@bbats.pl
tel. kom. (+48) 517 568 954

Transport Kolejowy

Ewa Bober
e-mail: e.bober@bbats.pl
tel. kom. (+48) 731 777 201

Olga Walczak
e-mail: o.walczak@bbats.pl
tel. kom. (+48) 603 413 803

Robert Kupras
e-mail: r.kupras@bbats.pl
tel. kom. (+48) 509 856 144