Kontakt

+48 22 463 47 01transport@bbats.pl

Dane Spółki

BBA TRANSPORT SYSTEM
Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres rejestrowy Spółki:
ul. Augustyna Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

NIP: 1132590157
KRS: 0000596969
REGON: 140383900

ADRES BIURA
ul. Lucerny 80
04-687 Warszawa

Godziny pracy

Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:

8:00 – 16:30
Nieczynne
Nieczynne

WEWNĘTRZNY DZIAŁ WELLNESS – MASAŻE DLA PRACOWNIKÓW BBA

Ewa Cieśla
Fizjoterapeutka – Masażystka
E-mail: e.ciesla@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 789 444 974

Dział Handlowy zapytania@bbats.pl

Mateusz Myszyński
Kierownik Działu Handlowego
E-mail: m.myszynski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 127
Stella Grabska
Kierownik ds. Klientów Kluczowych
Maksym Klymko
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: m.klymko@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 033
Jan Piwowarski
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: j.piwowarski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 177
Kacper Ostrowski
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: k.ostrowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 220
Sara Kiczor
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: s.kiczor@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 095
Karol Kryczka
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: k.kryczka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 540
Dominik Musiatowicz
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: d.musiatowicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 976
Maria Chrostowska
Asystent Działu Handlowego
E-mail: m.chrostowska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 128

Specjaliści ds. sprzedaży specjalista@bbats.pl

Adrian Liwoch
Specjalista ds. Sprzedaży
E-mail: a.liwoch@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 508 846 094
Aleksandra Giziewicz
Specjalista ds. Sprzedaży
E-mail: a.giziewicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 789
Mateusz Lasecki
Specjalista ds. Sprzedaży
E-mail: m.lasecki@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 795
Tomasz Sipak
Specjalista ds. Sprzedaży
E-mail: t.sipak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 115
Adam Moczulski
Specjalista ds. Sprzedaży
E-mail: a.moczulski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 980
Bartosz Bołba
Specjalista ds. Sprzedaży
E-mail: b.bolba@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 978
Damian Staszewski
Specjalista ds. Sprzedaży
E-mail: d.staszewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 983
Filip Paśniczek
Specjalista ds. Sprzedaży
E-mail: f.pasniczek@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 975
Jakub Szczypior
Specjalista ds. Sprzedaży
E-mail: j.szczypior@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 981
Patrycja Marcinkiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży
p.marcinkiewicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 982

Dział Operacyjny

Transport Drogowy road@bbats.pl

Sylwester Janda
Kierownik ds. Transportu Drogowego
E-mail: s.janda@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 508 846 163
Hubert Sadziak
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: h.sadziak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 733 779 003
Andrzej Zagajewski
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: a.zagajewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 789 444 975
Mariusz Tomczuk
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: m.tomczuk@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 144

Transport Kolejowy / Lotniczy / Morski

Kamil Szablewski
Kierownik ds. Transportu Kolejowego
E-mail: k.szablewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 501 062 392
Marcin Samot
Kierownik ds. Transportu Lotniczego
E-mail: m.samot@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 154
Ewa Dobrzyńska
Kierownik ds. Transportu Kolejowego

Patryk Pawlik
Starszy Specjalista ds. Spedycji Lotniczej i Sprzedaży
E-mail: p.pawlik@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 517 568 954
Kamil Konieczny
Spedytor Kolejowy i Morski
E-mail: k.konieczny@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 606
Cezary Olczak
Spedytor Kolejowy i Lotniczy
E-mail: c.olczak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 612
Magdalena Jocz
Spedytor Morski
E-mail: m.jocz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 519 550 986
Marcin Świętochowski
Asystent Spedytora Kolejowego
m.swietochowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 814
Adam Hys
Asystent Spedytora Kolejowego i Morskiego
E-mail: a.hys@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 089
Aleksander Nowiński
Asystent Spedytora Kolejowego i Lotniczego
E-mail: a.nowinski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 733 221 003
Piotr Biernat
Asystent Spedytora Morskiego
E-mail: p.biernat@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 977

Administracja administracja@bbats.pl

Katarzyna Samot
Kierownik Kadr, Biura i Administracji
E-mail: k.samot@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 793 705 494
Patrycja Bielecka
Specjalista ds. Windykacji i Rozliczeń
E-mail: p.bielecka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 601 206 311
Paulina Kuźnicka
Pracownik Administracji
E-mail: p.kuznicka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 525
Aleksandra Bryś
Pracownik Administracji
E-mail: a.brys@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 138
Beata Bolesta
Pracownik Administracji
E-mail: b.bolesta@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 602 595 494

Księgowość ksiegowosc@bbats.pl

Eliza Selmaj-Zalewska
Dyrektor Finansowy
E-mail: e.zalewska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 602 287 090

Marketing marketing@bbats.pl

Adriana Dziedzic
Specjalista Marketingu
E-mail: a.dziedzic@bbats.pl
Mobile: (+48) 789 444 974

IT it@bbats.pl

Baltazar Kujszczyk
Kierownik Działu IT
E-mail: bm.kujszczyk@bbait.pl

Zarząd zarzad@bbats.pl

Bartłomiej Sujkowski
Prezes Zarządu
E-mail: b.sujkowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 501 375 857
Barnaba Kujszczyk
Wiceprezes Zarządu
E-mail: b.kujszczyk@bbait.pl
Tel. Kom. (+48) 602 302 311
Kamila Sawicka
Asystentka Zarządu
E-mail: k.sawicka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 603 413 803