Kontakt

+48 22 463 47 01transport@bbats.pl

Dane Spółki

BBA TRANSPORT SYSTEM
Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres rejestrowy Spółki:
ul. Augustyna Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

NIP: 1132590157
KRS: 0000596969
REGON: 140383900

ADRES BIURA
ul. Lucerny 80
04-687 Warszawa

Godziny pracy

Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:

8:00 – 16:30
Nieczynne
Nieczynne

WEWNĘTRZNY DZIAŁ WELLNESS – MASAŻE DLA PRACOWNIKÓW BBA

Ewa Cieśla
Fizjoterapeutka – Masażystka
E-mail: e.ciesla@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 789 444 974

Dział Handlowy zapytania@bbats.pl

Mateusz Myszyński
Kierownik Działu Handlowego i Operacyjnego
E-mail: m.myszynski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 127
Maksym Klymko
Starszy Przedstawiciel Handlowy
E-mail: m.klymko@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 033
Jan Piwowarski
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: j.piwowarski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 177
Kacper Ostrowski
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: k.ostrowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 220
Sara Kiczor
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: s.kiczor@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 095
Karol Kryczka
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: k.kryczka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 540
Maria Chrostowska
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: m.chrostowska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 128
Katarzyna Marek
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: k.marek@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 502 934 829
Damian Kołtunowicz
Asystent Działu Handlowego
E-mail: d.koltunowicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 519 550 986

Specjaliści ds. sprzedaży specjalista@bbats.pl

Aleksandra Giziewicz
Team Manager – Białystok
E-mail: a.giziewicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 789
Bartosz Bołba
Team Manager – Białystok
E-mail: b.bolba@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 978
Patrycja Marcinkiewicz
Team Manager – Bydgoszcz
p.marcinkiewicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 982
Adrian Liwoch
Team Manager – Bydgoszcz
E-mail: a.liwoch@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 508 846 094
Tomasz Sipak
Team Manager – Katowice
E-mail: t.sipak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 204 115
Filip Paśniczek
Team Manager – Katowice
E-mail: f.pasniczek@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 975
Adam Moczulski
Team Manager – Lublin
E-mail: a.moczulski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 980
Damian Staszewski
Team Manager – Lublin
E-mail: d.staszewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 983
Mateusz Lasecki
Team Manager – Rzeszów
E-mail: m.lasecki@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 795
Jakub Szczypior
Team Manager – Rzeszów
E-mail: j.szczypior@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 981

Dział Operacyjny

Transport Drogowy road@bbats.pl

Sylwester Janda
Kierownik ds. Transportu Drogowego
E-mail: s.janda@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 508 846 163
Hubert Sadziak
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: h.sadziak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 733 779 003
Andrzej Zagajewski
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: a.zagajewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 789 444 975
Mariusz Tomczuk
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: m.tomczuk@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 144
Paulina Borek
Spedytor Międzynarodowy – Pułtusk
E-mail: p.borek@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 808

Transport Kolejowy | Lotniczy | Morski

Marcin Samot
Kierownik Działu Spedycji i Wsparcia Sprzedaży
E-mail: m.samot@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 154
Patryk Pawlik
Starszy Specjalista ds. Spedycji Lotniczej i Sprzedaży
E-mail: p.pawlik@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 517 568 954
Kamil Szablewski
Kierownik ds. Transportu Kolejowego
E-mail: k.szablewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 501 062 392
Kamil Konieczny
Spedytor Kolejowy i Morski
E-mail: k.konieczny@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 606
Cezary Olczak
Spedytor Kolejowy i Lotniczy
E-mail: c.olczak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 612
Marcin Świętochowski
Asystent Spedytora Kolejowego
m.swietochowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 507 203 814
Piotr Biernat
Młodszy Spedytor Kolejowo-Morski
E-mail: p.biernat@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 977
Adam Hys
Asystent Spedytora Kolejowego i Morskiego
E-mail: a.hys@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 089
Aleksander Nowiński
Asystent Spedytora Kolejowego i Lotniczego
E-mail: a.nowinski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 733 221 003
Paulina Budzyńska
Młodszy Spedytor Kolejowo-Morski
E-mail: p.budzynska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 603 413 803
Filip Wyczółkowski
Spedytor Morski
E-mail: f.wyczolkowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 976

Administracja administracja@bbats.pl

Katarzyna Samot
Kierownik Kadr, Biura i Administracji
E-mail: k.samot@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 793 705 494
Patrycja Bielecka
Specjalista ds. Windykacji i Rozliczeń
E-mail: p.bielecka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 601 206 311
Paulina Kuźnicka
Pracownik Administracji
E-mail: p.kuznicka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 503 926 525
Aleksandra Bryś
Pracownik Administracji
E-mail: a.brys@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 138
Beata Bolesta
Pracownik Administracji
E-mail: b.bolesta@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 602 595 494

Księgowość ksiegowosc@bbats.pl

Eliza Selmaj-Zalewska
Dyrektor Finansowy
E-mail: e.zalewska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 602 287 090

Marketing marketing@bbats.pl

Adriana Dziedzic
Specjalista Marketingu
E-mail: a.dziedzic@bbats.pl
Tel. Kom. : (+48) 789 444 974

IT it@bbats.pl

Baltazar Kujszczyk
Kierownik Działu IT
E-mail: bm.kujszczyk@bbait.pl

Zarząd zarzad@bbats.pl

Bartłomiej Sujkowski
Prezes Zarządu
E-mail: b.sujkowski@bbait.pl
Barnaba Kujszczyk
Wiceprezes Zarządu
E-mail: b.kujszczyk@bbait.pl