Kontakt

+48 22 463 47 01transport@bbats.pl

Mariusz Żakiewicz

Dyrektor Działu Transportu i Spedycji

E-mail: m.zakiewicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 512 081 920

Dane Spółki

BBA TRANSPORT SYSTEM
Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres rejestrowy Spółki:
ul. Augustyna Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

NIP: 1132590157
KRS: 0000596969
REGON: 140383900

ADRES BIURA
ul. Lucerny 80
04-687 Warszawa

Godziny pracy

Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:

8:00 – 16:30
Nieczynne
Nieczynne

Dział Handlowy zapytania@bbats.pl

Mateusz Myszyński
Sales Manager
E-mail: m.myszynski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 127

Stella Grabska
Key Account Manager
E-mail: s.grabska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 124

Maksym Klymko
Sales Representative
E-mail: m.klymko@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 033

Michał Maliński
Sales Representative
E-mail: m.malinski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 220

Paweł Orłowski
Sales Representative
E-mail: p.orlowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 089

Jan Piwowarski
Asystent Działu Handlowego
E-mail: j.piwowarski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 504 916 177

Transport Drogowy road@bbats.pl

Sylwester Janda
Road Freight Manager
E-mail: s.janda@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 508 846 163

Hubert Sadziak
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: h.sadziak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 733 779 003

Anna Lerka
Spedytor Międzynarodowy
E-mail: a.lerka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 789 444 975

Transport Kolejowyrail@bbats.pl

Ewa Dobrzyńska
Rail Freight Manager
E-mail: e.bober@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 731 777 201

Olga Walczak
Spedytor kolejowy
E-mail: o.walczak@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 603 413 803

Kamil Szablewski
Spedytor Kolejowy
E-mail: k.szablewski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 501 062 392

Robert Kupras
Asystent Spedytora Kolejowego
E-mail: r.kupras@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 144

Transport Lotniczyair@bbats.pl

Marcin Samot
Air Freight Manager
E-mail: m.samot@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 154

Patryk Pawlik
Starszy Specjalista ds. Spedycji Lotniczej i Sprzedaży
E-mail: p.pawlik@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 517 568 954

Transport Morskisea@bbats.pl

Agnieszka Domańska
Spedytor Morski
E-mail: a.domanska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 500 792 641

Transport Ponadgabarytowyoversize@bbats.pl

Mateusz Myszyński
Sales Manager
E-mail: m.myszynski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 509 856 127

Administracjaadministracja@bbats.pl

Katarzyna Wardzyńska
Kierownik Biura i Administracji
E-mail: k.wardzynska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 793 705 494

Monika Karwowska
Specjalista ds. rozliczeń
E-mail: m.piskorek@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 733 221 003

Aleksandra Słomka
Pracownik Administracyjny Działu Rozliczeń
E-mail: a.slomka@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 601 206 311

Katarzyna Bernat
Młodszy specjalista ds. windykacji
E-mail: k.bernat@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 511 675 859

Księgowośćksiegowosc@bbats.pl

Eliza Selmaj-Zalewska
Dyrektor Finansowy
E-mail: e.zalewska@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 602 287 090

Marketingmarketing@bbats.pl

Paweł Tatar
Marketing Manager
E-mail: p.tatar@bbait.pl
Tel. Kom. (+48) 602 595 494

Maciej Ostrowski
Specjalista ds. Marketingu
E-mail: m.ostrowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 501 062 372

ITit@bbats.pl

Baltazar Kujszczyk
Kierownik Działu IT
E-mail: bm.kujszczyk@bbait.pl
Tel. Kom. (+48) 607 090 590

Piotr Tomaszewski
Serwisant – Handlowiec
E-mail: p.tomaszewski@bbait.pl
Tel. Kom. (+48) 789 444 974

Zarządzarzad@bbats.pl

Barłomiej Sujkowski
Prezes Zarządu
E-mail: b.sujkowski@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 501 375 857

Barnaba Kujszczyk
Wiceprezes Zarządu
E-mail: b.kujszczyk@bbait.pl
Tel. Kom. (+48) 602 302 311