Obecna, ciągle zmieniająca się sytuacja rynkowa, wymaga od przedsiębiorstw aby zainwestowały w doradztwo logistyczne. Kondycja w jakiej znajdują się przedsiębiorstwa wymaga koordynacji działań pomiędzy działami realizującymi strategie oparte o core business przedsiębiorstwa, a działaniami logistycznymi za pomocą których strategii ta jest realizowana. W wielu przypadkach niezbędne jest zewnętrze doradztwo logistyczne.

Doradztwo logistyczne
Doradztwo logistyczne

Coraz więcej przedsiębiorstw, nie tylko topowych, zauważa, iż prowadzi walkę rynkową z konkurentami nie tylko na poziomie produktu ale również na poziomie zarządzania łańcuchem dostaw. W dobie globalizacji, zaawansowanych systemów informatycznych nie wystarczy posiadać produkt lepszy od konkurencji, ale należy również wiedzieć w jakim miejscu, w momencie i w jakiej ilości wprowadzić go na rynek aby utrzymać lub zwiększyć przewagę konkurencyjną.

Odpowiedzią na to zapotrzebowanie może być jedynie dobrze zorganizowana logistyka firmy.

BBA Transport System, jako wieloletni uczestnik rynku logistycznego, pomaga swoim kontrahentom w organizowaniu i zarządzaniu logistyką. Jako doświadczony podmiot, realizujemy takie projekty jak m.in.:

  • Audyt logistyczny
  • Projektowanie systemów logistycznych
  • Ocena efektywności rozwiązań logistycznych
  • Doradztwo w zakresie doboru podwykonawców logistycznych

Wszelkie prace projektowe i konsultacyjne wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz kompetencjami potwierdzonymi certyfikatami takich jednostek certyfikujących jak: APICS, ELA, BSI, ITS, PIFFA.

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30