Idea Jedwabnego Szlaku, czyli transport kolejowy towarów z Chin zamieniła się w realną alternatywę, kiedy w 2008 roku podpisano  porozumienie o uproszczeniu zasad przewozu kolejowego tzw. konwencję SMGS. Zmniejszenie biurokracji poprzez podpisanie umowy pomiędzy zainteresowanymi krajami na akceptację jednolitego listu przewozowego sprawiło  powrót do realizacji Nowoczesnego Jedwabnego Szlaku.

SZYBKI KONTAKT MORSKI

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Rosnąca popularność transportu kolejowego

Z każdym rokiem rośnie liczba towarów importowanych z Chin poprzez infrastrukturę kolejową po nowym Jedwabnym Szlaku. Ceny transportu kolejowego w ciągu ostatnich 5 lat spadły o ponad 100% i są już na poziomie bardzo atrakcyjnym. BBA Transport System uczestniczy w tym projekcie niemal od początku i przybliża ten rodzaj transportu towarów swoim partnerom. Doświadczeni spedytorzy BBA Transport System dysponują dostępem do szerokiej siatki agentów i spółek odpowiedzialnych za transport kolejowy z Chin i po całej Europie!

CHCĘ DARMOWĄ WYCENĘ

Transport z Chin drogą morską trwa bardzo długo, a dalekowschodni producenci spóźniają się bardzo często z dotrzymywaniem terminów wyprodukowania towaru, a rozbudowana infrastruktura kolejowa pozwala przyspieszyć proces transportu wielokrotnie. Pociąg towarowy dotrze do celu dużo szybciej, co jest korzyścią dla biznesu.

Transport Kolejowy z Chin infrastruktura kolejowa transport kolejowy złotym szlakiem
Transport Kolejowy z Chin BBA Transport System Szanghaj Pekin Kanton Shenzhen Tiencin Wuhan Dongguan Foshan Chengdu Chongqing Nankin Shenyang Xi’an Hangzhou Harbin Suzhou Qingdao Dalian Zhengzhou Shantou Jinan Changchun Kunming Changsha Taiyuan Xiamen Hefei Yantian Fuzhou Shijiazhuang

Czas tranzytu może trwać w przypadku towarów drobnicowych morzem LCL nawet do 70 dni. Powoduje to spore opóźnienia w dostawach. Szczególnie kiedy towary są zakupione na konkretne cele, promocję, produkcję lub są towarami kosztownymi. Każdy dzień zwłoki generuje realne straty dla importera towaru.

Kupcy z uwagi na różnice cenowe pomiędzy transportem morskim, a lotniczym często nie mieli żadnej alternatywy aby nadrobić stracony czas. Dla importera towarów, który planuje dostawy, takie sytuacje są nie do zaakceptowania.

Okazuje się jednak, że doskonałą alternatywą dla transportu morskiego stał się transport kolejowy. Wykorzystanie linii kolejowej oszczędza się nie tylko czas, ale także pieniądze. Pociągi towarowe przemierzają nowy Jedwabny Szlak szybko i bezpiecznie, a sama kolej jest najdynamiczniej rozwijająca się gałęzią logistyki.

Transport kolejowy z Chin z BBA Transport System – główne zalety:

Jesteśmy specjalistami w zakresie transportu kolejowego. Dzięki porozumieniom i wspólnym przepisom kolejowym w ramach jedwabnego szlaku, udało się zdecydowanie przyśpieszyć procedury. Obecnie transport kolejowy jest ponad dwukrotnie szybszy niż transport morski! Oznacza to możliwość przewiezienia towarów, które powinny dotrzeć do celu w krótkim czasie bez konieczności ponoszenia gigantycznych kosztów transportu lotniczego.

ZAMÓW TRANSPORT KOLEJOWY

Czas tranzytu morzem port – port to ok. 35 dni; czas transportu z pomocą terminali kolejowych to ok. 16 dni kalendarzowych. Transport kolejowy jest więc ponad dwukrotnie szybszy niż transport morski.

Atrakcyjna cena

Transport drobnicowy LCL. Ciężkie paczki od 1 cbm = 333 kg  z  głównych miast w Chinach do Warszawy.

ZAPYTAJ O CENĘ

Obsługujemy odbiory z głównych miast chińskich takich jak:

transport kolejowy z chin terminale kolejowe na terenie chin systemy kolejowe
Transport Kolejowy z Chin CHina Train Transport Szanghaj Pekin Kanton Shenzhen Tiencin Dongguan Hangzhou Harbin Chengdu Chongqing Nankin Suzhou Zhengzhou Jinan Changchun Changsha Taiyuan Xiamen Hefei Shenyang Xi’an Wuhan

Transport całokontenerowy koleją spersonalizowany pod potrzeby Klienta

BBA Transport System jest liderem w sektorze kolejowym także jeśli chodzi o atrakcyjność stawek transportu kolejowego całokontenerowych FCL. Transportujemy towary z kilkunastu głównych terminali ulokowanych w Chinach do całej Europy. Prosimy o sprawdzenie naszych stawek dla kontenerów 20 ft/40 ft /40 hc, oferty są sporządzane na podstawie konkretnego zapytania i spersonalizowane pod potrzeby naszego Partnera.

Istnieje możliwość transportowania koleją towarów z Chin w temperaturze kontrolowanej.

Niskie stawki na eksport towarów w transporcie kolejowym

Jeżeli jesteś eksporterem towarów – nasza usługa transportu kolejowego jest doskonałą opcją na szybki transport do Chin. Współpracujemy z wieloma producentami w Europie oraz z firmami posiadającymi filie produkcyjne w Kraju Środka.

Wspieramy także eksport towarów do Chin. Obsługujemy magazyny w Warszawie, Małaszewiczach i Hamburgu.

Ceny eksportowe kontenerów oraz drobnicy na bardzo atrakcyjnym poziomie!

https://chinatraintransport.com/pl/

SZYBKI KONTAKT MORSKI

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30