ul. Lucerny 80, 04-687 Warszawa

miejsce na wersje językowe

Transport Morski: Ranking serwisów i dostępność sprzętu
6 lutego, 2026
Transport Lotniczy: Alert przedświąteczny i logistyka lądowa
6 lutego, 2026

Zbliżający się okres świąteczny oraz trudna sytuacja na granicach wymagają szczególnej uwagi przy planowaniu.

Harmonogram pracy magazynów (Cut-off)

Większość magazynów kończy przyjmowanie towaru w pierwszym tygodniu lutego:

  • Wuhan: 4 lutego.
  • Zhengzhou: 5 lutego.
  • Xi'an: 7 lutego.
  • Shanghai: 9 lutego.
  • Chengdu: 13 lutego.
  • Powrót do pełnej sprawności: Transport drogowy oraz terminale wrócą do normy około 26 lutego.

Ważna aktualizacja: Sytuacja w Dostyk (KZ/CN)

Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie o poważnych utrudnieniach na przejściu granicznym w Dostyk:

  • Restrykcje KTZ: Koleje Kazachskie utrzymują środki ograniczające, co utrudnia podstawianie wagonów i terminowe wysyłanie pociągów z Chin.
  • Zatory operacyjne: Skumulowane przyjazdy pociągów na granicę spowodowały wydłużenie kolejek do przeładunku.
  • Pogoda: Silne wiatry i burze w rejonie Dostyk okresowo wstrzymują prace manewrowe i przeładunkowe.
6 lutego, 2026

PORTAL KLIENTA

Aby ułatwić Państwu codzienną pracę i zapewnić pełną kontrolę nad realizowanymi transportami, przygotowaliśmy krótką instrukcję wideo prezentującą Portal Klienta w naszym systemie. Portal Klienta to nowoczesne narzędzie, które umożliwia monitorowanie i zarządzanie ładunkami w czasie rzeczywistym – wszystko w jednym miejscu.
Mateusz Myszyński

Kierownik Działu Handlowego

Jeśli mówimy o miejscach, w których mogłem rozwinąć skrzydła, to BBA Transport System zajmuje pierwsze miejsce, jeśli chodzi o pracę drużynową i zarządzanie zespołem. Dział Handlowy to zwarta i gotowa do działania drużyna – wszyscy znamy swoje role i współpracujemy ze sobą w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników. Praca w sprzedaży wiąże się z nawiązywaniem trwałych relacji opartych na zaufaniu. Żeby zaufał mi klient, najpierw musi ufać mi mój zespół.