Transport lotniczy to obecnie najszybsza forma dostawy towaru, niezależnie od tego, do jakiego kraju ma zostać on dostarczony.  Z całą pewnością warto skorzystać z transportu lotniczego w przypadku importu towaru z Chin, szczególnie jeśli chodzi o transport towarów o wysokiej wartości.

BBA Transport System Organizuje transport lotniczy pozwalający na fracht ładunku w możliwie najkrótszym czasie.

Na szczególną uwagę zasługuje transport lotniczy z Chin. Usługa ta polega na wysyłce towaru z lotniska w Chinach do dowolnego portu lotniczego na świecie. Wysyłka towaru drogą lotniczą do Chin dotyczy głównie drobnych i wartościowych towarów oraz przesyłek priorytetowych.

Klientom proponujemy zawsze najkorzystniejsze stawki transportu. Szczególne warunki możemy zaoferować gdy Klient decyduje się na wysyłkę lotniczą o wadze przekraczającej 100 i 300 kg.

Znaczenie ma także objętość towaru oraz jego specyfikacja. Istnieje możliwość łączenia towaru  w magazynie lotniskowych od kilku dostawców chińskich i wysyłanie go pod postacią jednej dużej przesyłki.

Usługa transportu lotniczego przeznaczona jest dla klientów poszukujących najszybszego rozwiązania logistycznego. Nasza wiedza i bogate doświadczenie, a także wiarygodni partnerzy pozwalają nam na sprostanie wszelkim oczekiwaniom w transporcie lotniczym na całym świecie.

Profesjonaliści BBA Transport System umożliwią bezpieczną i szybką dostawę towaru w imporcie i eksporcie. Zapewniamy także bezproblemową usługę celną oraz dostawy od drzwi do drzwi naszych klientów.

SZYBKI KONTAKT

Nasi specjaliści czekają na kontakt z Twojej strony. Nie zwlekaj.

Tradycyjny kontakt ze spedytorem.
Pn. - Pt. w godz. 8:00 - 16:30

Telefon: +48 22 463 47 01
E-mail: transport@bbats.pl

Wyślij nam swoje dane, a nasz spedytor
skontaktuje się z Tobą!