Transport Ładunków Ponadgabarytowych to nasza specjalność, Project Cargo Warszawa

Transport Ładunków Ponadgabarytowych to zadanie dla spedytorów, którzy są miłośnikami nietypowych wyzwań. Mimo wytężonych działań na rzecz standaryzacji, unifikacji i automatyzacji, życie wciąż pokazuje swoją bogatszą stronę. W dziedzinie transportu granice standardów są ściśle określone. Gdy ładunek niepokojąco (dla miłośników standardu) rozszerza się, wydłuża lub przybiera na wadze, wtedy specjaliści od standardów mają wolne, a do działań przystępują logistycy od Project Cargo.

Transport Ładunków Ponadgabarytowych – co należy wiedzieć?

Każdy transport ładunków ponadgabarytowych to inne wyzwanie, które wymaga kompleksowego podejścia i zaplanowania trasy przejazdu. Do tego dochodzi jeszcze zorganizowanie pozwoleń i specjalistycznego ubezpieczenia. Planowanie transportu ponadgabarytowego wymaga uwzględnienia specyfiki infrastruktury drogowej, a szczególnie uwzględnienie dopuszczalnych norm.

Nie jest to tani sposób transportu. Wykupienie odpowiednich ubezpieczeń, opracowanie skutecznej strategii przewozu ładunku, wynajęcie (a czasem nawet opracowanie) sprzętu koniecznego do wykonania zadania nieraz zakrawa o astronomiczne stawki. Specjalista potrafiący odpowiednio zaprojektować nadchodzącą operację jest w stanie zminimalizować koszty i zaproponować zlecającemu model współpracy, który w pełni odpowie zarówno jego wymaganiom, jak i możliwościom.

Organizujemy transport ładunków ponadgabarytowych w Polsce oraz za granicą

Transport ładunków ponadgabarytowych
Transport ładunków ponadgabarytowych

W BBA Transport System zajmujemy się zarówno transportami standardowymi, jak i podejmujemy wyzwania, które wymagają przewozu szczególnie ciężkich lub ponadnormatywnych elementów. Gdy pojawia się coś dużego i ciężkiego, z jeszcze większym zapałem przystępujemy do pracy. Mamy do dyspozycji doświadczonych specjalistów i sprawdzone rozwiązania. Angażujemy środki i sprzęt adekwatne do realizacji najbardziej skomplikowanych projektów, w tym:

  1. Statki typu heavy lift, ro-ro, kontenerowe.
  2. Barki i pontony, morskie, śródlądowe.
  3. Nadwozia specjalistyczne np. tiefbet, modułowe, kessel, SPMT.
  4. Systemy hydrauliczne, lift system i inne dla wykonania przesunięć i podnoszenia elementów ciężkich.

Każdy projekt poprzedza szczegółowa analiza i przygotowanie specjalistycznej dokumentacji. Zapraszamy do współpracy!

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Ponadgabarytowy transport koleją do Chin. Wyzwania spedycji CASE STUDY

 

Powiązane artykuły