Przewóz farmaceutyków o wartości 3 000 000 USD. CASE STUDY

Transport leków w temperaturze kontrolowanej to wymagający dział transportu drogowego. Mamy doświadczenie w przewożeniu farmaceutyków o dużej wartości. W opisach case studies BBA Transport System dzielimy się naszym doświadczeniem w spedycji. Opisujemy ciekawe przypadki, wymagające zamówienia i proponowane przez nas rozwiązania, które pozwalają na realizację celów naszych Klientów.

Transport leków – duża wartość i trudne warunki

Transport leków w temperaturze kontrolowanej
Transport leków w temperaturze kontrolowanej

Przewóz partii farmaceutyków o wartości 3 000 000 USD ze Szwajcarii do Irlandii w okresie zimowym był dużym wyzwaniem logistycznym.

Branża: Pharmacy

Cel: Przewóz próbnej partii farmaceutyków o wartości 3 000 000 USD ze Szwajcarii do Irlandii w okresie zimowym. Wymagana temperatura przewozu +15/+25 st. C.

Rozwiązanie: Zorganizowanie transportu autem typu chłodnia utrzymującym stałą temperaturę w przedziale +15 / +25 stopni Celsjusza. Dobór odpowiedniej dodatkowej polisy typu CARGO (all risks) dla zapewnienia maksymalnej ochrony towaru. Udostępnienie trackingu GPS, tak aby przebieg przewozu mógł być monitorowany bezpośrednio przez Klienta w czasie rzeczywistym. Całodobowa obsługa operacyjna specjalisty BBA Transport System.

Efekt: Bezpieczna i terminowa dostawa towaru w wyznaczonym przez Klienta terminie przy zachowaniu wszystkich parametrów temperatury. Zakończona sukcesem dostawa partii próbnej towaru pozwoliła szwajcarskiemu kontrahentowi na rozwinięcie pełnej sprzedaży z irlandzkim partnerem.

Mamy doświadczenie w transporcie leków i produktów farmaceutycznych

Transportujemy leki zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. Duże doświadczenie naszych spedytorów i kreatywny zespół pozwalają na realizację wymagających dostaw. Zapraszamy do kontaktu!

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły