Transport całopojazdowy, przewóz całopojazdowy, TIR

Transport całopojazdowy TIR. Przewozy całopojazdowe PL ⬌ EU

Transport całopojazdowy jest to, mówiąc potocznie, transport TIR lub transport Tirem. Do tego celu dysponujemy szerokim wachlarzem dostępnych środków transportu: są to ciągniki siodłowe z naczepami typu firana, plandeka, MEGA, chłodnia, izoterma oraz odkryte platformy.

Transport całopojazdowy w wykonaniu BBA Transport System cechuje: bezpieczeństwo, terminowość, konkurencyjne ceny.

W standardzie, wszystkie ładunki powierzone do transportu objęte są polisą ubezpieczeniową z sumą gwarancyjną 600 000 USD. W przypadku większych wartości towaru istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia typu CARGO (od wszystkich ryzyk/all risks) o gwarancji do 1 000 000 EUR i wyższej.

Mając szeroki dostęp do przewoźników kontraktowych, jesteśmy w stanie zorganizować transport jeszcze w dniu zlecenia. Natomiast dzięki terminowości dostaw, nasi klienci mogą precyzyjnie zarządzać swoją logistyką i planować terminy dostaw.

Oferta cenowa jest przedstawiana kompleksowo (typu ALL IN) i nie zawiera ukrytych dodatkowych kosztów. W cenie zawsze zawarte jest ubezpieczenie zgodnie z odpowiedzialnością wynikającą z konwencji CMR i nie jest z tego tytułu to doliczana żadna dodatkowa opłata.

CASE STUDY

Branża: Handel elektroniczny

Cel: Zapewnienie terminowych dostaw o ściśle określonych porach dnia i nocy dla wiodącej, globalnej marki, lidera handlu elektronicznego, pomiędzy jego centrami dystrybucji.

Rozwiązanie: Dobór i selekcja przewoźników całopojazdowych realizujących stałe i cykliczne trasy przewozu oddając do dyspozycji klienta możliwość stałego monitorowania pojazdów z wykorzystaniem GPS. Obsługa procesu transportowego przez dedykowanego, doświadczonego logistyka legitymującego się międzynarodowym spedytorskim certyfikatem FIATA. Zapewnienie całodobowego kontaktu Emergancy 24/7.

Efekt: Optymalizacja kosztów logistycznych klienta poprzez zapewnieni oferty „szytej na miarę” oraz wzrost wskaźników terminowości i efektywności. Efektywność zaproponowanego rozwiązania pozwoliła na rozwinięcie współpracy na innych trasach przewozu.

SZYBKI KONTAKT

Nasi specjaliści czekają na kontakt z Twojej strony. Nie zwlekaj.

Tradycyjny kontakt ze spedytorem.
Pn. - Pt. w godz. 8:00 - 16:30

Telefon: +48 22 463 47 01
E-mail: transport@bbats.pl

Wyślij nam swoje dane, a nasz spedytor
skontaktuje się z Tobą!