Rynek transportowy stawia przed spedytorami coraz większe wymagania

BBA Transport System rozpoczęła swoją działalność na rynku spedycyjnym w 2005 roku. Zakres działalności spedycyjnej obejmuje organizację transportów na terenach całej Europy w relacji import/eksport. Firma specjalizuje się w większości rodzajów transportów – od transportów drobnicowych, przez przesyłki całokontenerowe, aż po monumentalne transporty Project Cargo. Najpopularniejsze kierunki transportów obejmują relację pomiędzy Polską a Niemcami, Wielką Brytanią, Francją oraz Włochami. Ogromnym, a jednocześnie nieustannie zyskującym na popularności kierunkiem naszych transportów są Stany Zjednoczone (transport morski, lotniczy) oraz Chiny (transport morski, lotniczy i kolejowy).

Czas się liczy, czyli just in time

Rynek transportowy
Rynek transportowy

Obecny rynek transportowy stawia przed spedytorami coraz większe wyzwania i wymaga od nich większej precyzji oraz dopasowania swoich usług do potrzeb rynku. Organizacja transportu dla ładunku neutralnego w relacji np. Polska-Niemcy to nie wszystko. Należy sprostać potrzebom Klienta jak i przewoźnika jednocześnie. Klient wymagający szybkiego czasu odbioru towaru oraz doręczenia nie będzie czekał długo na odpowiedź. Z kolei przewoźnik zainteresowany transportem będzie również oczekiwał obłożenia swojego samochodu ładunkiem powrotnym. Dlatego też firma BBA Transport System zaangażowała się w obsługę Klientów wymagających serwisu w systemie Just in Time. Z zadowoleniem możemy potwierdzić, że nasze zaangażowanie i dobre relacje z Klientami umożliwiły nam obsługę segmentu automotive, który jak wiadomo charakteryzuje się wysokimi wymogami dotyczącymi jakości obsługi. Przewoźnicy z kolei cieszą się obłożeniem swoich pojazdów w relacji import/export.

Transport w temperaturze kontrolowanej

Kolejnym segmentem, który dynamicznie rozwijamy jest transport ładunków w obniżonej temperaturze. Chłodnie naszych przewoźników systematycznie podróżują w relacjach Włochy-Francja-Belgia-Wielka Brytania wykonując dostawy towarów z branży FMCG. Wykonujemy regularne połączenia dla największych marek na świecie, dbając o najwyższe standardy w gałęzi transportu chłodniczego i w temperaturze kontrolowanej. Eksperci BBA Transport System są proszeni o wypowiedzi w uznanych czasopismach branżowych. Dzięki fachowemu podejściu i szerokiej wiedzy, powierzone im przesyłki są bezpieczne i zawsze dostarczone do celu tak, jak powinny.

Nasza działalność oparta na lojalnych przewoźnikach pozwala w coraz większym zakresie sprostać wymaganiom klientów nie tylko w relacjach import/export, lecz także wykonując przewozy po krajach trzecich. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy i każdemu poświęcamy maksimum uwagi oraz angażujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie.

Połączenia Nowym Jedwabnym Szlakiem

Połączenie kolejowe Nowym Jedwabnym Szlakiem

Nowy Jedwabny Szlak to część ogromnej inwestycji rządu Chińskiej Republiki Ludowej zwanej projektem „Jednego Pasa, Jednej Drogi”. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoznaliśmy potencjał drzemiący w tym rozwiązaniu – otworzyło to nowe połączenia z Chinami. Uniezależniliśmy się od drogich połączeń lotniczych lub powolnych transportów morskich. Gdy pojawiła się nowa możliwość rozwoju, momentalnie skorzystał na tym dział spedycji kolejowej. Połączenia kolejowe pomiędzy Polską a Chinami są złotym środkiem między transportem lotniczym a morskim. Obecnie ta gałąź, w której Polska jest ostatnim przystankiem w drodze do Europy i pierwszym w drodze do Azji, dynamicznie się rozwija. Oznacza to, że drastycznie zwiększa się konkurencyjność. Dlatego spedytorzy BBA Transport System nieustannie się rozwijają oraz nawiązują nowe relacje.

Bezpieczeństwo i skuteczność transportów

Ponieważ należymy do międzynarodowych stowarzyszeń spedytorów, mamy dostęp do najlepszych agentów i podwykonawców na całym świecie. Wobec licznych wyzwań stawianych przez współczesną branżę transportową, jest to konieczność. Ciągła współpraca i wymiana doświadczeń oraz rozwiązań jest kluczowa do przygotowania dla Klienta oferty spełniającej wszystkie oczekiwania. Jesteśmy członkami takich sieci jak IATA, AOG Freight 247 czy WCA. Należymy do Warszawskiej Izby Gospodarczej oraz Polskiej Izby Spedycji i Logistyki. Dzięki nieustannemu kontaktowi z najlepszymi w branży oraz zobowiązaniom wobec organizacji, nasi spedytorzy mogą gwarantować klientom najwyższą jakość proponowanych rozwiązań. Oferujemy również specjalną Polisę CARGO.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi spedytorami!

transport@bbats.pl

+48 22 463 47 01

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30

Powiązane artykuły